Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

13.07.2019
sobota

Pirat ze Szczyrku poszukiwany

13 lipca 2019, sobota,

Komisariat Policji w Szczyrku publikuje na swojej stronie internetowej apel o pomoc w zidentyfikowaniu narciarskiego pirata, który grasował na stokach w minionym sezonie.

Chodzi o mężczyznę, który 22 lutego ok. godz. 18:00 na trasie nr 3 Szczyrk Mountain Resort najechał na inną narciarkę i zbiegł. Kobieta doznała rozległych obrażeń.

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Jak precyzuje komunikat, „pokrzywdzona poruszała się na trasie nr 3 (niebieskiej) tyłem do kierunku jazdy, ucząc dzieci jeździć na nartach, i w trakcie wykonywania małego skrętu została najechana od przodu przez mężczyznę, którego później rozpoznała stojącego w kolejce przy bramkach na monitoringu”.

Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosi kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku pod nr telefonu 33 8254610 lub numery alarmowe 997 i 112. Gwarantowana jest anonimowość.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php