Jaworzyna (powoli) kończy sezon

Rodzinna impreza Winter Fun Day oficjalnie zakończy w najbliższą sobotę (23 marca) tegoroczny sezon zimowy na Jaworzynie Krynickiej. Faktycznie tamtejsza kolej czynna jednak będzie aż do końca miesiąca.

Na specjalnie przygotowanej trasie numer 3 ośrodka narciarze – i to koniecznie w jak najdziwniejszych czy śmiesznych przebraniach – rywalizować będą w zwariowanych konkurencjach. Ot choćby zjeździe na jednej nodze czy w slalomie rodzinnym. Zawody przygotuje Szkoła Jaworzyna Ski&Snowboard. Rozegrany zostanie ponadto zimowy mecz piłki nożnej oraz turniej wiedzy o Jaworzynie.

Na najlepszych – narciarzy, piłkarzy, znawców historii szczytu i kurortu, projektantów najzabawniejszych kostiumów – mają czekać nagrody. Co ważne, podczas trzeciej edycji krynickiego Winter Fun Day każdy narciarz-przebieraniec będzie mógł kupić dzienny karnet z dużym rabatem, za połowę normalnej ceny!Powtórzmy też: w stacji narciarskiej na Jaworzynie Krynickiej będzie można jeździć aż do 31 marca. Bo wiosenny przegląd techniczny tamtejszej kolejki rozpocznie się dopiero 1 kwietnia.