Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

17.12.2018
poniedziałek

Boże Narodzenie na Kasprowym?

17 grudnia 2018, poniedziałek,

„Jeśli pogoda dopisze i utrzymają się ujemne temperatury z opadami śniegu, to sezon narciarski na Kasprowym Wierchu rozpocznie się już w święta Bożego Narodzenia” – ogłosiły właśnie Polskie Koleje Linowe.

Komunikat ten PKL wydały po opadach śniegu w ostatnich dniach. Na Kasprowym pokrywa śnieżna sięga obecnie 55 cm. Na trasę w Kotle Gąsienicowym wyjechał pierwszy ratrak, który przygotowuje stok. To właśnie ona – o ile utrzymają się minusowe temperatury, nocne opady i bezwietrzna pogoda – będzie być może otwarta w nadchodzące święta.

fot. PKL

fot. PKL

Już teraz czynne są dwie trasy w innej stacji Polskich Kolei Linowych – na Jaworzynie Krynickiej. Przy sprzyjającej aurze na Boże Narodzenie planowane jest ponadto otwarcie dwóch tras na Palenicy (Szafranówka I i Palenica II) oraz wyciągu orczykowego na Górnej Polanie Gubałówki.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Ani Boże Narodzenie, ani Wielkanoc. Głodno, chłodno i do domu daleko/

css.php