Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

4.08.2014
poniedziałek

Terminy ferii, czyli zaczynamy planować zimę

4 sierpnia 2014, poniedziałek,

Resort edukacji ogłosił terminy ferii zimowych w najbliższym roku szkolnym 2014/15. Tym samym rodzice, mający uczące się dzieci, mogą planować zimowe wyjazdy (zwłaszcza że swoje oferty zaczęły sprzedawać już – po promocyjnych cenach „first minute” – niektóre biura podróży).

I tak od 19 stycznia do 1 lutego 2015 r. na narty mogą jechać rodzice dzieci z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Między 26 stycznia a 8 lutego wolne mają szkoły w podlaskim i warmińsko-mazurskim, a w okresie od 2 do 15 lutego – uczniowie z lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.

Od 16 lutego do 1 marca ferie przewidziane są dla szkół w kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim i wielkopolskim.

Naturalnie w rzeczywistości okresy te wydłużą się o poprzedzający je i następujący po nich weekend.

To jednak, że w skali kraju ferie nieco skumulowano, spowoduje, że część rodzin nie będzie mogła skorzystać z oferty niskiego sezonu, tradycyjnie obowiązującej w większości krajów alpejskich czy na Słowacji. Szansę taką będą mieć praktycznie tylko ci, którzy zaczną je w styczniu.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 0

Dodaj komentarz »
  1. W Polsce to na pewno Krynica. A najbliższa zagranica to Słowacja, może Chopok…

css.php