Ruszył wielki quiz o zimowej Austrii…

…w którym nagrodą główną jest tydzień w czterogwiazdkowym hotelu w Tyrolu Wschodnim – dla dwóch osób z posiłkami i skipassami! Pytania są dość łatwe, więc warto spróbować.


A wszystko na stronie austria.info. Co dwa dni przez niemal miesiąc (do 13 grudnia) będą tam ogłaszane kolejne pytania. W sumie będzie ich 13. Zwycięzcą zostanie osoba, która najszybciej prawidłowo odpowie na największą liczbę pytań konkursowych. O zwycięstwie decyduje ilość prawidłowych odpowiedzi oraz kolejność ich napływania. Decydująca będzie data i godzina nadesłania przez uczestnika ostatniej z nich 13 grudnia 2012.

Nagrodą główną jest voucher na tygodniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu o wysokim standardzie (cztery gwiazdki) w Tyrolu Wschodnim ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz skipassami (łączna wartość wyjazdu to 2000 euro, tyle że zgodnie z polskimi przepisami trzeba zapłacić od tego 10 proc. podatku). Przyznane też zostaną cztery nagrody pocieszenia – upominki.

Ostatecznych zwycięzców wyłoni do 20 grudnia jury złożone z przedstawicieli organizatora.
Dotychczasowe pytania są dość łatwe. Zresztą odpowiedzi na niektóre można znaleźć także na tym blogu .

Co więcej, dzięki Austria info można wygrać 7 dni zimowego urlopu (także z osobą towarzyszącą) w jeszcze inny sposób. Wystarczy do 31 grudnia b.r. wysłać na adres urlop@austria.info opis swoich wrażeń z narciarskiego pobytu w Austrii wraz z krótką charakterystyką opisem stacji zimowej, którą się odwiedziło. Organizatorzy chcą wiedzieć: „Co podoba Ci się tam najbardziej? Na co zwracasz uwagę podczas pobytu w Austrii? Czym austriackie ośrodki narciarskie wyróżniają się spośród innych, czym różnią się między sobą? A może coś byś zmienił, doradził, czegoś nie polecasz?”

Opinia nie powinna być dłuższa niż 1800 znaków. Wskazane jest, by towarzyszyło jej zdjęcie wykonane przez użytkownika podczas pobytu w omawianej stacji zimowej. Jedna osoba może przesłać więcej niż jedną recenzję (maksymalnie 5), ale każda musi dotyczyć innego ośrodka.

Każda relacja musi zawierać nazwę ośrodka lub hotelu (oraz wskazówki tyczące jego położenia: pobliskie miejscowości, nazwę regionu), opis zalet lub wad stacji: jakość infrastruktury narciarskiej, oferty gastronomicznej, poziom gościnności, cen, łatwość dojazdu itp. oraz osobiste wspomnienia z wyprawy. Trzeba też podać swoje dane: imię, nazwisko, aktualny adres email, miejsce zamieszkania w Polsce oraz wiek. Można także załączyć zrobione przez siebie zdjęcie.

Wybrane relacje są systematycznie ogłaszane na specjalnej podstronie austria.info i w efekcie złożą się na – jak piszą organizatorzy – „pierwszy polski pamiętnik z Austrii”.

Zwycięzca zabawy zostanie ogłoszony 7 stycznia 2013 r. jury weźmie pod uwagę „jakoś merytoryczną opinii, tj. obecność praktycznych wskazówek, mogących być przydatnymi dla użytkowników czytających opinię, wrażenie autentyczności opinii itp.” oraz poziom językowy opinii.

Nagrodą w konkursie „Pamiętnik z Austrii” jest voucher na tygodniowy pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu w regionie Nassfeld ze skipassami (również o łącznej wartości 2000 euro).

Znowu: warto spróbować!