Lotem w Alpy, lotem w Tatry

Kilka interesujących z narciarskiego punktu widzenia połączeń lotniczych zapowiada na najbliższy sezon Eurolot. W efekcie w kilka godzin będzie można znaleźć się w Alpach, Dolomitach lub Tatrach.

Do włoskich stacji zimowych szybko można dojechać z Werony, do której od grudnia będzie można dolecieć z Krakowa (w soboty o 7:00) i Poznania (również w soboty, tyle że o 12:00).

Z poznańskiego lotniska Ławica samoloty Eurolotu będą od 22 grudnia kursowały także do Popradu (w każdą sobotę o 12:00), skąd w około godzinę można dojechać do najlepszych zimowych ośrodków w słowackich Tatrach: Tarzańskiej Łomnicy, Szczyrbskiego Plesa czy na Chopok.

Wreszcie częściej niż dotąd będzie się można w zimie dostać samolotami z Krakowa do Zurychu. Zamiast trzech będzie aż pięć lotów tygodniowo: we wtorki, czwartki i soboty – o godz. 6:35 oraz w piątki i niedziele – o 18:30. Stamtąd rewelacyjnie kursującymi pociągami (a potem ewentualnie precyzyjnie z nimi skorelowanymi autobusami) szybko dociera się zaś do większości kurortów tamtejszej części Alp.

Bilety można rezerwować już teraz.