Przedsprzedaże w PKL

„Sezon już wkrótce. Skorzystaj z przedsprzedaży i promocyjnych cen karnetów sezonowych w ośrodkach PKL” – namawiają narciarzy Polskie Koleje Linowe.

Skipass sezonowy obejmować ma trasy narciarskie i koleje linowe w ośrodkach Grupy PKL – na Kasprowym Wierchu, Gubałówce, Mosornym Groniu, Górze Żar, Palenicy oraz Jaworzynie Krynickiej. Będzie ważny przez cały sezon bez żadnych ograniczeń (jedynym jest to, że nie mogą z niego korzystać „osoby, które prowadzą działalność narciarską zawodowo i zarobkowo, np. trenerzy, instruktorzy, pracownicy szkół narciarskich”). A można go kupować przez stronę internetową PKL już teraz – i to z 20-procentowym rabatem.

Do 11 listopada sezonowy karnet w promocyjnej cenie kosztować ma 1600 zł (ulgowy – dla osób do 15 lat oraz po 65. roku życia – 1300 zł). Kto kupi go po 11 listopada, a przed 1 grudnia, będzie musiał zapłacić odpowiednio 1700 i 1450 zł. Od początku grudnia będą obowiązywać ceny bez rabatów – 1990 (zwykły) lub 1550 (ulgowy).

Co ważne, PKL podkreśla, że „liczba promocyjnych karnetów jest ograniczona”.

Dodaje też, że „w ośrodku PKL Kasprowy Wierch koleje linowe w Dolinie Gąsienicowej i Goryczkowej oraz trasy narciarskie dostępne będą w sezonie zimowym w ramach skipassów sezonowych, jednak ze względu na ograniczenia przepustowości kolei głównej na Kasprowy Wierch wymagana jest rezerwacja tzw. miejscówki na wybrany dzień i godzinę z dopłatą za rezerwację w wysokości 35 zł”.