Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

3.09.2019
wtorek

Startuje szkoła… A kiedy ferie?

3 września 2019, wtorek,

Ruszył rok szkolny 2019/20, warto zatem ustalić, kiedy rozpoczną się ferie zimowe. I jak najszybciej rezerwować chaty w górach!

Resort edukacji ogłosił terminy rozpoczęcia i zakończenia ferii zimowych w poszczególnych województwach w roku szkolnym 2019/2020.

I tak uczniowie (i ich rodzice czy dziadkowie) z województw lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego na dłuższy wypad narciarski będą mogli wyjechać w zasadzie już nawet w piątek 10 stycznia po południu – ferie w tych regionach potrwają między 13 a 26 stycznia 2020 r.

Między 20 stycznia a 2 lutego potrwa zimowa przerwa w nauce w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim.

Od 27 stycznia (a w zasadzie znowu wcześniej, bo w piątek po południu 24 stycznia) w góry mogą ruszyć narciarskie rodziny z kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Jeździć mogą do 9 lutego.

Wreszcie od 10 do 23 lutego ferie mieć będą dzieciaki i młodzież z dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php