Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

1.12.2017
piątek

Kasprowy: jednak taniej na otwarcie!

1 grudnia 2017, piątek,

Ceny skipassów na Kasprowym Wierchu na otwarcie sezonu zostały – być może pod wpływem uwag potencjalnych klientów – zacnie obniżone.

Oto Polskie Koleje Linowe ogłosiły, że na weekendowe otwarcie sezonu na Kasprowym Wierchu wprowadzą „ceny specjalne”. I tak całodniowy karnet kosztuje 99 złotych, a ulgowy – czyli przeznaczony dla narciarzy w wieku od 5 do 15 lat oraz tych powyżej lat 65 – złotych 79. Promocja – jak głosi komunikat – trwa od 2 grudnia „do odwołania”.

Akcja ta jest być może skutkiem tego, że na wieść o stosunkowo wczesnym uruchomieniu w tym sezonie kolejki krzesełkowej na Hali Gąsienicowej w mediach pojawiły się kąśliwe komentarze, że za zjazd stosunkowo krótką trasą (sam wyciąg ma 1155 metrów długości) PKL żąda całkiem sporo – bo przed obniżką karnet kosztować miał 110 zł.

Wnioski są proste: warto naciskać na obniżki i warto przyjechać teraz na Kasprowy. W samym Zakopanem jest już – jak mi relacjonują przyjaciele – jakieś 40 cm śniegu.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Jaka to róznica, 110 lub 99 ?
    Obniżka bardziej psychologiczna, wszak 99 znacznie lepiej wygląda niż 100.

css.php