Supertanie przedpłaty (na Chopok)

„Sprytna sezonówka” – pod takim hasłem gospodarze popularnego w Polsce Chopoka oraz ośrodków Wysokich Tatr lansują promocyjną ofertę sprowadzająca się do karnetu pozwalającego jeździć na tamtejszych stokach przez cały nadchodzący sezon za jedyne 199 euro.

Wszystko dzięki tzw. Hero Season Pass. Otóż jeśli do końca kwietnia dokona się wpłaty, a raczej przedpłaty, w wysokości 49 euro, a potem – we wrześniu – dopłaci pozostałe 150 euro, to otrzyma się całosezonowy karnet na kolejki na Chopoku oraz w Tatrzańskiej Łomnicy (oprócz kolejki Staw Łomnicki-Łomnica) i Szczyrbskim Plesie oraz pakiet zniżek na korzystanie z basenów termalnych w Tatralandii w nieodległym Liptowskim Mikulasu i kompleksie Gino Paradise Basenova . Szczegółowe zasady można znaleźć na stronie Gopass, bo to za pośrednictwem tego systemu sprzedaży karnetów narciarskich można kupić Sezonówkę.

Pomysł zdaje się być atrakcyjny choćby dla narciarzy z Krakowa czy Podhala – zważywszy zarówno na odległość dzielącą południe Polski od słowackich Tatr, jak – zwłaszcza – na ich walory narciarskie. Otóż Hero Season Pass pozwala na jazdę po ok. 70 km tras (zróżnicowanych pod względem stopnia trudności i, by tak rzec, atmosgfery okolicy), nie mówiąc o możliwościach off piste (zwłaszcza na Chopoku).