Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

2.09.2011
piątek

Uczniowie na narty

2 września 2011, piątek,

Rodzice-narciarze na początku roku szkolnego swoich dzieci-narciarzy myślą m.in. o tym, kiedy będą mogli wreszcie pojechać razem w góry. Warto więc przypomnieć terminy ferii uczniowskich sezonu 2011/12.

 Kuba (jeszcze w wieku przedszkolnym, bo jako czterolatek) z rodzicami w Tignes

Najwcześniej, bo między 16 a 29 stycznia 2012 r. zimowe wyprawy planować mogą rodziny z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Od 23 stycznia do 5 lutego przerwę w nauce będą miały szkoły w Podlaskiem i Warmińsko-Mazurskiem. Między 30 stycznia a 12 lutego w góry mogą jechać uczniowie (i rodzice) województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Z kolei od 13 do 26 lutego 2012 – kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego,

Naturalnie nie znaczy to, że najwięksi pasjonaci nie zabiorą swoich dzieci na narty czy snowboard w innych terminach – choćby kosztem opuszczenia paru lekcji. I pewnie dzieciakom wyjdzie to na zdrowie :).

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Szan. P. Redaktorze,
    a dlaczego dzieci musza razem z rodzicami jezdzin na nartach? W dawnej mojej mlodosci doswiadczylem, ze najlepiej wchodzi do glowy nartownie w grupie rowiesnikow. Najlepiej tez z wyksztalconym instruktorem.
    Inczej kultywuje sie obraz rodakow w stadnych grupach narciarskich wielopokoleniowych w Alpach z obligatoryjnym wokalnie gromkim „nauczycielen Leitwolf’em”, ktory „umie”.
    Z szacunkeim KS

css.php