Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

18.02.2011
piątek

Alpytravel.pl: jakość Q!

18 lutego 2011, piątek,

Miło mi poinformować, że partner tego bloga, krakowskie biuro podróży Alpytravel.pl/Otium, zostało nominowane do lauru „Jakość Q roku 2011”.

Rekomendację taką wystawiło Polskie Centrum Badań i Certyfikacji s.a. w ramach rankingu „Dziennika/ Gazety Prawnej”.

Sam mogę ją z pełnym przekonaniem potwierdzić i to na podstawie całkiem sporego „materiału badawczego”. Z Alpytravel.pl/Otium byłem bowiem na nartach już trzykrotnie. Pierwszy raz pojechałem z tym biurem kilka lat temu do Sestriere i Valmalenco, w minionym sezonie korzystałem z jego usług podczas rodzinnego wyjazdu do Santa.Cateriny („Piękna Święta Katarzyna”, 15 marca 2010 r. oraz „Piękna Święta Katarzyna II”, 19 marca 2010 r., zaś w grudniu 2010 byłem z nim w Madonna di Campiglio – „Piękna Madonna”, 20 grudnia 2010 r. i „Piękna Madonna się ceni, ale…”, 24 grudnia 2010 r.).

Za każdym razem organizacja wyjazdu okazywała się perfekcyjna – czyli właśnie jakości Q!

Na dodatek w tym sezonie Alpytravel.pl/Otium, będące dotąd potentatem na rynku włoskim, poszerzyło swą ofertę w Austrii i Szwajcarii, a jako nowość proponuje wyprawy narciarskie do Francji, Skandynawii i Ameryki Południowej. Ma też prócz tego niebywałe oferty promocyjne, tyczące choćby podróży samolotowych: przykładowo do niektórych stacji Alp francuskich druga osoba leci… gratis.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php