Piersiówka za zimowy dowcip

Wystarczy opowiedzieć zabawną historię ze stoku, aby wygrać zestaw nagród, którego nawet siłacz „Pudzian” nie uniesie! – tak Austria.info, partner tego bloga, zachęca do udziału w rozpisanym przez siebie na początek sezonu 2009/2010 konkursie dla miłośników zimowego wypoczynku. 

Wśród trofeów znaleźć się mają plecaki, bluzy polarowe, czapki oraz „piersióweczki  na rozgrzewkę”  i inne gadżety. Sponsorami są m.in. renomowane austriackie ośrodki narciarskie.

Aby stanąć do konkursu trzeba na adres aoit@austria.info przesłać opis „śmiesznej historii, która przydarzyła się uczestnikowi  podczas jego zimowego pobytu w Austrii”. Forma opowieści jest dowolna: może to być opowiadanie, reportaż, a nawet… poemat. Ze względu na „nieco ograniczone możliwości czasowe” jury długość relacji nie może przekraczać 1000 znaków. Przy wyborze najlepszych historii pod uwagę brana będzie także językowa (stylistyczna, gramatyczna i ortograficzna) poprawność opisu.
Anegdoty muszą wpłynąć do 15 października 2009 r.

Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona do 22 października b.r. na stronie Austria.info (tam też można znaleźć pełny regulamin konkursu).