Przyszła zima do kupienia

Sieć ośrodków Tatry Mountain Resorts uruchomiła już sprzedaż karnetu na sezon 2023/24. Sprzedawana teraz po korzystnej cenie Sprytna Sezonówka Premium obejmuje dziesięć ośrodków narciarskich w czterech krajach: Słowacji, Czechach, Austrii i Polsce.

Jest to w sumie 200 km tras. Na Słowacji z Sezonówki można korzystać na zboczach tak popularnych w Polsce stacji jak Chopok, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Pleso i Stary Smokowiec. Do tego dochodzą czeskie kurorty Szpindlerowy Młyn i Jeszted. I wreszcie ośrodki austriackie: lodowiec Mölltaler i Ankogel Mallnitz w Karyntii oraz Muttereralm (tuż koło Innsbrucka). W samej zaś Polsce – Szczyrk (stoki Szczyrk Mountain Resort, Centralnego Ośrodka Sportu Skrzyczne oraz Beskid Sport Areny).

Szczyt Chopoka (2024 m n.p.m.), marzec 2023 (fot. Krzysztof Burnetko)

Sprytna Sezonówka PREMIUM 2023/24 oferuje, po pierwsze, dostęp do kolejek linowych przez całą następną zimę. Tyle że na Mölltaler Gletscher można z niej korzystać… już teraz – a tamtejsze stoki mają być czynne do 29 maja! Zreszta z racji lodowcowych warunków także przyszły sezon rozpocznie się tam najpewniej już we wrześniu.

Po drugie, posiadacze Sezonówki mają 15 proc. zniżki w wybranych punktach gastronomicznych i sklepach sieci Motion, możliwość nocnej jazdy na nartach w stacjach Szczyrk Mountain Resort (SMR), Szpindlerowy Młyn, Jeszted i Jasna, a także prawo do bezpłatnego parkowania w wybranych lokalizacjach (naturalnie do wyczerpania wolnych miejsc).

Pierwsza, najkorzystniejsza faza przedsprzedaży potrwa do 31 maja. Klienci, którzy kupili Sprytną Sezonówkę PREMIUM w poprzednim sezonie, znajdą w swoich kuponach Gopass Sprytną Sezonówkę 2023/2024 już za 489 euro. Nowych chętnych kosztować ona będzie 529 euro. Są też przewidziane sezonówki ulgowe: dla dzieci (370 euro), juniorów (423) oraz seniorów (423). Potem cena będzie stopniowo wzrastać, a w końcu od grudnia obowiązywać ma już standardowa (dla dorosłych 699 euro).

Sprytną Sezonówkę PREMIUM można zamawiać na portalu Gopass. Tam też znajdują się wszystkie detale promocji.