Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

25.04.2022
poniedziałek

Sportowa brać w Sölden: fuck Putin!

25 kwietnia 2022, poniedziałek,

Takie oto wezwania dostrzegłem minionego weekendu na platformie widokowej lodowca Tiefenbach w tyrolskim Sölden:

(fot. Wojciech Biegun)

Tak trzymać, snowboardziści i narciarze!

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Premier Morawiecki przemawia w telewizorze. Za wszystko obwinia Putina. Za ceny surowców, za inflację, za brak bezpieczeństwa.
    Nikogo nie pozostawimy za burtą, zapewnił nasz premier.
    I tym pięknym akcentem zakończę swoją pierwszą wizytę na tutejszym blogu

  2. To jakiś palant nakleił tę nalepkę. Można stworzyć nalepkę z dowolnym tekstem, ale ten kto zamieszcza zdjęcie w mediach , to jest kombinator „alpejski”. Wojenny bzik udziela się uczestnikom tej wojny, tym umierającym w obronie majątków oligarchów jak również obserwatorom medialnym , którzy komentują tę wojnę aby czerpać zyski z ilości wejść na strony internetowe komentatorów. Nikt nie odpowiada na zasadnicze pytanie , jak ma wyglądać po wojnie kraj zniszczony przez wojnę , kto w tym kraju będzie sprawował rządy, Czy będzie ten kraj własnością oligarchów, którzy nie walczą w tej wojnie. Kto będzie spłacał długi zaciągnięte na tę wojnę? Kto żyruje te długi, kto daje te kredyty i na jaki procent . Czy zaciągający astronomiczne kredyty miał do tego prawo i co dawał pod zastaw. Czy to było życie umierajacych żolnierzy, czy łany pszenicy lub surowce. Nikt o to nie pyta i nikt nie odpowiada na te pytania.

css.php