Sprytni mają sezonówkę

Stoki (a w zasadzie wyciągi) dziesięciu stacji zimowych w czterech krajach obejmie w najbliższym sezonie tzw. Gopass Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22, czyli zbiorczy karnet oferowany przez spółkę Tatry Mountain Resorts (TMR). Można go kupić już teraz w promocyjnej cenie – za 459 euro za cały sezon!

Przedsprzedaż właśnie ruszyła. Karnet obejmuje wszystkie ośrodki zarządzane przez TMR. A należą do niej już Jasna (Chopok), Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Szczyrbskie Pleso na Słowacji, Szpindlerowy Młyn w Czechach, Szczyrk (Szczyrk Mountain Resort, COS, BSA) w Polsce oraz austriackie Mölltaler Gletscher (lodowiec!) oraz Ankogel Mallnitz i Muttereralm Innsbruck. Łącznie to ponad 200 km tras.

Co też ważne:

– na karyntyjskim lodowcu Mölltaler Gletscher wyciągi powinny ruszyć już w październiku (naturalnie o ile pogoda oraz pandemia pozwolą).

– w Jasnej, Jeszczedzie, Szpindlerowym Młynie i Szczyrku (Szczyrk Mountain Resort) Sezonówka będzie obowiązywać także podczas wieczornej jazdy na nartach; co więcej, na kluczowym zboczu Jeszczedu – stoku Nová Skalka – najbliższej zimy uruchomiony zostanie nowy energooszczędny system sztucznego oświetlenia.

– posiadacze Sezonówki PREMIUM 2021/22 mogą liczyć na 15 proc. rabatu w wybranych sklepach sportowych Motion, lokalach gastronomicznych oraz na 7 proc. zniżki w hotelach TMR.

Z Gopass Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22 można jeździć bez żadnych ograniczeń – cały sezon, na każdym z objętych nim stoków, w każdym terminie.

Co też ważne w czasie covid-19: TMR obiecuje, że jeśli w trakcie sezonu wprowadzone zostaną w związku z pandemią ograniczenia, które uniemożliwiłyby korzystanie ze Sprytnej Sezonówki, właściciele karnetu otrzymają rekompensatę adekwatną do poniesionych strat.

Do 30 września Gopass Sprytna Sezonówka PREMIUM 2021/22 kosztuje 459 euro, a od 1 października do 30 listopada – 499 euro. Po zakończeniu przedsprzedaży, od 1 grudnia, trzeba będzie zań zapłacić pełną cenę, czyli 520 euro.