Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

5.06.2017
poniedziałek

Kiedy ferie (zimowe oczywiście)

5 czerwca 2017, poniedziałek,

Idą wakacje, ale przecież czas jakiś po nich pojawią się i zimowe ferie szkolne. Warto znać ich terminy – i to nie tylko dlatego, że biura turystyczne lada chwila zaczną kusić ofertami first minute.

W nadchodzącym sezonie zimowym najtaniej ferie spędzić będą mogli rodzice i dzieci z dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Tym razem to szkoły w tych województwach jako pierwsze będą miały zimową przerwę. Rozpocznie się ona tutaj 15 stycznia 2018 roku (a licząc weekend – już 12 stycznia popołudniu!) – a jest to okres, w którym w większości alpejskich stacji narciarskich panuje tzw. niski sezon.

Można w nim liczyć na rabaty w cenach noclegów, oferty typu free ski (czyli karnety w cenie zakwaterowania), tańsze kursy w szkołach narciarskich itp. Nie mówiąc o tym, że i na stokach jest więcej miejsca.

Oto wykaz terminów zimowych ferii w roku szkolnym 2017/2018:

15 stycznia – 28 stycznia 2018 r.
– dolnośląskie
– mazowieckie
– opolskie
– zachodniopomorskie

22 stycznia – 4 lutego 2018 r.
– podlaskie
– warmińsko-mazurskie

29 stycznia – 11 lutego 2018 r.
– lubelskie
– łódzkie
– podkarpackie
– pomorskie
– śląskie

12 lutego – 25 lutego 2018 r.
– kujawsko-pomorskie
– lubuskie
– małopolskie
– świętokrzyskie
– wielkopolskie

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php