Zdobądź Tyrol

– takim hasłem kusi rewolucyjnie zmieniona strona internetowa (również w jej polskojęzycznym wydaniu) tego ważnego narciarsko i turystycznie regionu Austrii (a także partnera „W śniegu i po śniegu”).

Jest więc obszerny spis wszelkiego rodzaju atrakcji: letnich i zimowych, sportowych (rowery, wędrówki, narty, wspinaczka, ale i, na przykład, golf oraz żeglarstwo), kulturalnych, kulinarnych, wellnesowych i … zakupowych.

Jest interaktywna mapa, dzięki której można zlokalizować wybraną miejscowość, a potem przeczytać jej charakterystykę i obejrzeć zdjęcia, zapoznać się z jej walorami turystycznymi (zabytki, fauna, flora, kuchnia, obyczaje), z propozycjami tras pieszych czy rowerowych w okolicy itd. A także z aktualną pogodą i jej prognozą.

Użyteczna może okazać się także wyszukiwarka noclegów – i to o różnym standardzie.

Serwis turystyczny podpowiada nadto linki do stron internetowych z informacjami o pogodzie, sytuacji na drogach, połączeniach kolejowych i autobusowych, sposobach transferu z lotnisk do ośrodków turystycznych itp.
Ale można na nim także znaleźć aplikacje informacyjne do telefonu oraz… związane z Tyrolem tapety i wygaszacze ekranów komputera.

Warto więc kliknąć w baner Tyrolu www.tyrol.pl w górnym rogu ekranu i chwilę po nowej stronie pobuszować, a może też zamówić newsletter bądź broszury o regionie.