Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta W śniegu i po śniegu - Krzysztofa Burnetki zimowy styl życia, czyli góry, narty, deska… i cała reszta

19.03.2011
sobota

Zima trzyma, a ceny (w Południowym Tyrolu) lecą

19 marca 2011, sobota,

 Od tego weekendu w Dolomitach dzień z tygodnia jazdy na nartach lub snowboardzie spędza się za darmo. To jedna z zalet wiosennych wyjazdów na narty i deskę.

O tym, że właśnie wiosną warto jeździć w góry pisałem tu niedawno („Idzie wiosna: pora na narty i deski”, 11 marca b.r.). Oto parę konkretów – tym razem z Południowego Tyrolu.

Dolomiti Superski (12 stacji regionu – m.in. Alta Badia, Arabba/Marmolada, Cortina d’Ampezzo, Val Gardena, Val di Fassa i Val di Fiemme z 1220 km tras!) oferuje teraz tzw. DolomitiSuperSun:. od 19 marca do końca sezonu wszyscy, którzy w objętych akcją hotelach wykupią tygodniowy pobyt, zapłacą tylko za 6 noclegów (zamiast za siedem), a 6-dniowy skipass dostaną w cenie 5-dniowego. Szczegóły promocji na stronie DolomitiSuperSun.

Z kolei w ramach akcji DolomitiSuperKids dzieci poniżej 8 roku życia jeżdżą za darmo! Co najważniejsze, dotyczy to zarówno ski passu, jak hotelu. Starsze (między 8 a 12 lat) dostają z kolei 50 proc. zniżkę. Poza tym wszystkie dzieci mogą teraz liczyć na bonifikaty w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach. Detale na DolomitiSuperKids.

Sam jadę właśnie do Alta Badia korzystać z tych promocji – oraz wziąć udział w Dé dl vin, czyli Wine Ski Safari: próbowaniu potraw i wina z dolin Isarco, Merano-Adige, Venosta, Bolzano i Bassa Atesina- Oltradige. Degustacja odbywać się ma w górskich schroniskach (na wysokości ok. 2000 m n.p.m.) i to w towarzystwie byłych członków alpejskiej kadry Włoch (m.in. Kristiana Ghediny), Nie wiem tylko jeszcze, jak pogodzić to z zasadą niespożywania na nartach alkoholu.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Nie to, abym nie wiedział, ale tak oficjalnie zapytam, czy już wiesz jak połączyć wine safari z jazdą na nartach?

  2. Nie jest to trudne 🙂 nie dość, że piękna jazda, to do tego jeszcze: „do celu” – na mecie czeka wyśmienita nagroda.
    Warto jednak zachować jakikolwiek umiar, bo ubezpieczenie nie dotyczy jazdy po alko 😉

css.php