Wygraj swoją zimę

Pełnia sezonu (wyjątkiem jest niestety wciąż zamknięty z powodu niedostatecznej pokrywy śniegu Kocioł Goryczkowy Kasprowego Wierchu) to także szczyt sezonu na rozmaite konkursy, ogłaszane przez firmy związane z zimowym wypoczynkiem.

Dwa przykłady. Aktualne!

ANTYRADIO 94 FM wespół z Austria Info proponują walentynkową zabawę pod hasłem „Przeleć się z Antyradiem!”. Wzywają: „Pasujecie do siebie jak ulał? Znacie się na wylot? Wygrajcie przelot i cudowny pobyt w austriackich Alpach!. Wystarczy wysłać SMS na numer 7123 z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie Wy powinniście się przelecieć” (koszt SMS – 1,22 zł z VAT). SMS można wysłać codziennie między w godz. 13 do 16 – aż d0 12 lutego.

Nagrodą główną dla dwóch zwycięskich par jest przelot z Warszawy do Innsbrucka oraz transport luksusową limuzyną do znanej tyrolskiej stacji Sölden (dwa lodowce, miejsce corocznych inauguracyjnych zawodów alpejskiego Pucharu Świata), pobyt w jednym z tamtejszych czterogwiazdkowych hoteli (od 29 kwietnia do 2 maja) plus karnet na wyciągi i opieka instruktora. Ostateczną decyzję, kto zwycięży podejmą słuchacze Antyradia w internetowym plebiscycie.
Szczegółowy regulamin zabawy można znaleźć na stronie internetowej Antyradia

Z kolei firma W.L. Gore&Associates, światowej sławy producent rozmaitego rodzaju membran do odzieży sportowo turystycznej, oraz radio TOK FM ogłosiły konkurs „Moja wymarzona wyprawa”. Chodzi o napisanie scenariusza podróży, która „powinna trwać dłużej niż jeden dzień, być w zasięgu możliwości fizycznych oraz finansowych uczestników (loty w kosmos niestety nie będą brane pod uwagę) oraz nie może być wykupiona w biurze podróży”. Na pomysły i scenariusze podróży marzeń organizatorzy czekają do 10 lutego – należy przesłać je na adres weekendowyporanek@tok.fm.

Zwycięzca konkursu (maksymalnie zespół 4-osobowy) zostanie kompleksowo wyposażony w odzież sportową z membraną Gore-tex® oraz Windstopper® dobraną przez ekspertów specjalnie pod kątem zaplanowanej wyprawy. Ponadto dwa wyróżnione przez jury pomysły nagrodzone zostaną gadżetami i drobnymi produktami marek Gore-tex® oraz Windstopper®. Dodatkową atrakcją będzie zaproszenie wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych na wiosenne warsztaty firmy Gore, podczas których zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie stosowane przy produkcji odzieży outdoorowej oraz zasady działania i korzystania z membran Gore-tex®.

Powodzenia!